Asi zapomněl, že už není generál. A když dělá jedna strana naschvály druhé, nemůže se divit. To mi připomíná: to je moje bábovička, to teda není ... Ať raději jede na moto GP nebo fandit nemehlům do Mexika. Udělá větší parádu..
Jak u nás dokážeme z naprosté kraviny udělat aféru za pravdu které budou plamenní řečníci a jejich ovečky stát na barikádách (oboustranně). Fakt už si žijeme v luxusu, když se zabýváme taktovými kravinami. Na obou stranách ukřivdění narcisové (Macinka, Pavel pro nechápající), kteří mají pocit že se kvůli nim zhroutí svět.
Myslim si, ze by na summitu byt mohl, proc ne. Ale prezidentovo posledni pocinani mi pripada uz jako hodne trapne. Tohle je naprosto vyborne, jak se mocipani a reprezentanti nasi zeme navzajem hadaji, vyborny vzkaz svetu. Cesi jsou proste stale Pepici. Bohuzel.
Ta neuvěřitelně odporná banda lumpů zvaná čeští politici je pro občany tohoto státu hrozbou pro jejich duševní zdraví a kvalitní zažívání potravy. A v čele té bandy táhne lump ze všech nejlumpovatější jménem Petr Pavel, ten je za osmnáct. Všichni ti za ním jsou bez dvou za dvacet. Možná požádám soud, aby předběžným opatřením zakázal českým politikům existovat.
Parta šaške si myslela , že si bude v čr rozkazovalt komu chce a co chce.... Tohle omezování svobody už předváděl makake za Covidu , pamatujete ? Zákaz obchodování , zákaz chození do školy , zákaz jízdy mezi okresy , zákaz v restauracích , zákaz kde to šlo....
Paní učitelko maminka říkala, že mě tam musíte vzít. Tak pojď, Pavlíku, když sis to vymohl, tak teda pojď.
Jak to bude vypadat? To mu nedochází, že se strašně ponižuje?
649