To se dělá? Toto? Takhle se účinně bránit ruské osvobozovací agresi? Měli se do tří dnů vzdát! Ale to Ukrajinci ne. Neustále zlobí, brání se a i jinak nespolupracují při svém napadení. Nedivím se Lavrovovým vráskám na druhdy jasném čele.

Co říká ruský zákon? Nemusel by vyhlásit válečný stav? To už by začalo být zajímavé, potom by mohl poslat do války i brance a záložáky. Kolik to je milionů vojáků?
Aktualizace: zeptal jsem se AI:
V Rusku může prezident, kterým je v současnosti Vladimir Putin, vyhlásit částečnou nebo všeobecnou mobilizaci prezidentským dekretem. Tuto pravomoc mu dávají ruská ústava, zákon o obraně a federální zákon o mobilizační...
Pan Popov je na tragickém omylu. To nejhorší teprve přijde a nebude to trvat dlouho. Blbé na tom je, že pro Ukrajinu je skvělé řešení, aby se Rusák ráčil vypakovat domů a to že komplet a v celku. Jenže pro Rusko už žádná dobrá varianta není. Je otázka, jestli pro něj bude větší pohroma ve válce pokračovat, nebo ji ukončit. Rozsah toho, co bude následovat, pokud budou pokračovat, je zhruba jasný - to , co se děje dnes se bude dít víc a ve větším rozsahu. Co...
Já doufám, že to nejhorší pro rusko teprve příjde. Že tohle je jen malá ukázka "nových časů" za putinovu brutální válku a lhostejnost rusů.
306