Minulé i předminulé období se ukázalo,že sedět na dvou židlích nelze.I když Piráti elektronicky zřejmě upravili hodnocení,ukázkou je jejich předseda Hřib,který nestíhá věci ve sněmovně a navíc ani na magistrátu.Proto by se měl rozhodnout pro jednu židli Magistrát,nebo PS.
A to by mělo platit pro všechny politiky všech stran,hnutí a senátory.Pouze jednu židli a pořádná práce ve prospěch státu a společnosti.Nebudeš pracovat pro stát,nemusíš,ale do PS už nemusíš chodit.
"Poslanci... považují tento přístup za výhodu, ale přiznávají, že je náročný a často na úkor osobního života."
Poslanci jsou asi nadlidé, nejen pro práva a benefity... Každý, kdo vykonává náročnou práci (ta poslance by měla být náročná) zodpovědně ví, že ji sotva stíhá. Závěr? Poslancům a senátorům to zakázat!
A voliči rozhodnou...? Ne nerozhodnou, rozhodli již ti, kteří budou kandidovat.
Nevěřím, že práce poslance je obecně tak nenáročná, aby u ní bylo možné vykonávat další práci. Natož třeba působit ve funkci starosty nebo primátora. To že zvládají další funkce, ale ještě neznamená, že tu pozici naplňují. Spíš se ocitají ve střetu zájmů a jako poslanci si pak můžou lecos přiklepnout, či ovlivnit podle potřeby.
Proč jim to dovoli?
Zakázat jim to.
Je vidět,že svoji poslaneckou praci nevykonavaji dobře,že si mohou dovolit jestě jednu praci.V poslanecke sněmovnè si to za ty prachy jen odsedi.
Dobrá práce za ty penize.
Poslanci si to jen odsedi,čteni v mobilech apd.Tak se člověk nemůže divit.
Kdyby dělali pořadnou praci tak by dvě prace by nemohli vykonavat.
Asi mají velkou prdel....?🤣🤣🤣
161