Pan ministr se zařadil po bok svých ctěných předchůdců, jakým byl třeba ministr kultury Klusák. Kterého jsme vypískali na Velehradě v létě 1985, když si zarputile pletl cyrilometodějskou mši svatou s "mírovou slavností".
HLAS LIDU, HLAS BOŽÍ.
Frontmane Oldo.
Člověk, který donášel státní bezpečnosti na své kamarády a ničil jim tím život, by měl lézt kanálama. A ne nám tady kázat o buranství a sprostotě. Mnozí lidé poté, kdy se odhalila jejich spolupráce s STB spáchali sebevraždu. Jiní zase dělají premiéry, ministry a zpívají protestsongy.
Jeden takový, Petr Henčl, s krycím jménem Pilot, na mne donášel na vojně. Měl jsem ho za největšího kamaráda a bylo mi divné, že o každém mém průšvihu se hned ví. Měl jsem z...
Neboj Oto, tebe nenavidi lidi univerzalne, at se jedna o folklorni festival, o prazskou kavarnu, plzenskou hospodu nebo severoceske koupaliste, v zime v lete. Inu, kdyz pomahas oligarchii a destrukci pravniho statu, tak se nediv
Sobota 27. června. Den památky obětí komunismu.
Kdo je horší? Dvacetiletý vystrašený kluk, kterého StB zlomila výhrůžkama že něco provedou jeho rodině? Nebo lidé, kteří tento zločinný režim řídili a podíleli se na tomto bezpráví? V silových složkách podřízených režimu, soudci, předsedové základních organizací KSČ.
Stbácký bonzák ve vládě stbáka poučuje kulturní lidi o slušnosti?
Slyšel někdo, jak neskutečně sprostý je oligarcha Babiš, když jedná s lidmi mimo kamery? Pamatuje si někdo, jak opilý Macinka mluví sprostě v podcastech? Jak Turek lidem sprostě vyhrožuje?
A tahle špína chce někoho poučovat? A vyčítat někomu buranství?
To je tak neskutečně absurdní.
Oto, pískat na tebe je znakem slušnosti a dobrého vychování.
Udavač StB si stěžuje na buranství a sprostotu. To se může stát opravdu jenom v této vládě dotačních podvodníků, udavačů, zkrachovalých podnikatelů a zastydlých puberťáků.
1,3 tis.