Stbácký bonzák ve vládě stbáka poučuje kulturní lidi o slušnosti?
Slyšel někdo, jak neskutečně sprostý je oligarcha Babiš, když jedná s lidmi mimo kamery? Pamatuje si někdo, jak opilý Macinka mluví sprostě v podcastech? Jak Turek lidem sprostě vyhrožuje?
A tahle špína chce někoho poučovat? A vyčítat někomu buranství?
To je tak neskutečně absurdní.
Oto, pískat na tebe je znakem slušnosti a dobrého vychování.
Silně mně to připomíná Národní pouť na Velehradě 5. července 1985, kde byl ministr kultury také vypískán. Tehdy to představovalo nepoměrně větší odvahu poutníků protestovat v agenty STB prošpikovaném davu. Nyní návštěvníci festivalu vypískali bývalého agenta STB jako představitele současného vládního režimu. Inu, na Slovácku to neměli křiváci nikdy lehké. 🙂
Ano. Třeba tam byli alkoholem zmožení, sprostí, závistiví a možná také burani. Pochybuji ale, že by reakce na Klempíře byla dílem oněch buranů a hlupáků.
Největším buranem a k tomu ještě bývalým udavačem a neúspěšným ministrem je právě pan Klempíř.
Proboha, proč raději nezůstal u muziky. Tam by mu to šlo jistě lépe.
Jinak nechápu, proč tam lezl a co od toho očekával. A reakce pana zbytečného ministra Šťastného je jen třešničkou na tom odporném dortu.
Udavač StB si stěžuje na buranství a sprostotu. To se může stát opravdu jenom v této vládě dotačních podvodníků, udavačů, zkrachovalých podnikatelů a zastydlých puberťáků.
1,4 tis.