Tady je zase od méně inteligenčně obdařených nakvičeno 🙂 Nejsmutnější na tom je že těmhle lidem voní zákony a Ústava jen tehdy, když vyhovuje jim.
Díky bohu za kontrolní body v našem zřízení jako je ÚS nebo třeba Senát. Zas a znovu ukazují že svůj účel plní skvěle.
Je dobře, že se prezident obrátil na nezávislou instituci jako je ústavní soud.
Jakékoli shazování ústavního soudu jako nezávislé instituce může jen neznalec nebo jedinec, který nerozumí sám sobě, a svoji smůlu bude svalovat na neschopnost jiných.
poáni soudci, je mi z vás zle už od doby, kdy jste posvětili obrání důhodů o 12 OOO ročně, te ď jste tomu ovšem nasadili korunu. Prý nezávislý.....
428