Tady je zase od méně inteligenčně obdařených nakvičeno 🙂 Nejsmutnější na tom je že těmhle lidem voní zákony a Ústava jen tehdy, když vyhovuje jim.
Díky bohu za kontrolní body v našem zřízení jako je ÚS nebo třeba Senát. Zas a znovu ukazují že svůj účel plní skvěle.
Předbèžné rozhodnutí je fakticky konečný verdikt. Nebo si někdo myslí že by prezidentův ÚS poté přiznal že se mýlil? ÚS jen dává najevo jak je opravdu "neutrální". No a Macinkovo gesto s večeří je opravdu zbytečné a jen rozdmýchává další kolo boje. A pro Babiše: za dobrotu na žebrotu, tak se chová zákeřný opozičník.

Je dobře, že se prezident obrátil na nezávislou instituci jako je ústavní soud.
Jakékoli shazování ústavního soudu jako nezávislé instituce může jen neznalec nebo jedinec, který nerozumí sám sobě, a svoji smůlu bude svalovat na neschopnost jiných.
jen ať Macinka v tomto duchu pokračuje ... jen tím dává do rukou Ústavního soudu argumenty, že důvodem ignorance prezidenta je truc akce a ego jedné osoby a ne naplnění ústavních pravidel ... Ústavní soud není jako spolek opilých hudebníků někde v hospodě ...
poáni soudci, je mi z vás zle už od doby, kdy jste posvětili obrání důhodů o 12 OOO ročně, te ď jste tomu ovšem nasadili korunu. Prý nezávislý.....
428