Už jenom to, že Moskvané a Petrohradané zažijí na vlastní kůži to co obyvatelé celé Ukrajiny zažívají takřka denně již více než 4 roky je dobrá zpráva.
Nemusí jít nutně hned o obrat ve válce.
Již jen uvědomění si toho, že se časy mění a po každém ruském útoku na Ukrajinu následuje odveta je pro Ruské obyčejné lidí pořádná facka a znamení, že SVO není až tak vydařená akce.
Začíná to být stále více biblické oko za oko zub za zub...
Jen do to tech severoasijskych fasistu perte Ukrajinci, co se do nich vejde.
Skoda UA dronu co nedoleti nebo padne vedle.
57