

Že máme na hradě hrdého komunistu pane Hrdino,to jste asi přehlédl, minulý režim komunistů už je pasé,tato strana nese jen jejich název.A co se týká paní Maláčové,je to žena a měl byste se vyjadřovat slušně, ona vás taky nejčastuje sprostými urážkami.Trochu slušnosti by od vás neškodilo.Hrdino!!!!!

Je mi to líto,taky jsem půjčila kamarádce peníze a taky mě povedla.Vlastně mi je vpodstatě ukradla.Lhala mi do poslení chvíle,že mi je vratí.Jmenuje se Jana Johanová-Bauerová.
Stavěla se jako nejlepší kamarádka, věřila jsem ji.Zklamala jsem se,ale poučila jsem se,každá chyba má nový začátek.
Přeji,aby se i vám podařil nový začátek, hodně sil.👍

Velký souhlas s názorem výstižný,slušný a jednoznačný. Děkuji
1,2 tis.