

Nejhorší školy a školky jsou ve Veselí nad Moravou... Tam bych nikdy svoje dítě nedala... NIKDY!! Zdraví nebezpečné. Učitelky blbé, ulhané, arogantní, sprosté, drzé... Nechutné i ty obědy... Fuj hnus celé Veselí 🖕🤮🖕Několikrát tam musela zasahovat školní inspekce. Vyměnit ředitele i učitelky. Já se kvůli škole odstěhovala do jiného kraje i okresu. Už bych nikdy nechtěla zažívat to peklo dalších 9 let jako s prvním synem. A stejné zkušenosti mají i další nešťastní rodiče.

Dobrý den, jsem invalidní samoživitelka se 2 nezletilými dětmi a pobírala jsem příspěvek na bydlení vždy v době, kdy jsem bydlela v sociálním bytě,kde vše komplet stálo 5.000,-. Po tom, co se nás z tohoto bytu 15 let vytrvale snažili po dobrém nebo špatném vystrnadit rómóvé, kdy nás bili na potkání. Museli jsme z bezpečnostních důvodů utéct. Kde mně k tomuto nabádal OSPOD, prý že moje děti nesmějí vyrůstat v těchto podmínkách, kde je na nás neustále...

Souhlasím s docházku na 9 hodinu. Učivo bych razantně omezila.Cizí jazyk úplně vypustila. Na děti je toho šíleně moc a na rodiče ještě víc. Školství je od Marie Terezie pořád stejné - nejde s dobou. Co my jsme se učili v 5 té třídě se dnes už učí ve 2. Dnes je všude plno informací lehce dohledatelných a kdo se chce učit ať se učí a hledá. Učitelky šikanují jak děti, tak rodiče nesmyslnýma úkolama, které bych také úplně zrušila. Mají se učit ve škole...
2