Vláda Agrofertu a národní destrukce potřebuje zničit nezávislá a objektivní média veřejné služby.
Takhle nastupují všechny tyranie.
Tohle je přestupní stanice na započaté cestě do nesvobody.
Jak je stávka i včerejší demonstrace nespokojené občanské společnosti rozčilují, jak je štve, že nemlčíme, ukazuje zesílená aktivita botů i stovky vzteklých komentářů jejich zmanipulovaných voličů.

Z pohledu zaměstnance je protest pochopitelný. Kdo by neprotestoval proti tomu, že musí začít přemýšlet a šetřit? Kdo by neprotestoval proti tomu, že se někdo pokouší "narušovat jeho kruhy" a ohrožovat letité prebendy? Kdo by neprotestoval, když po něm chtějí začít dodržovat pravidla, která už léta nikdo nevyžadoval, tudíž nikdo ani necítí potřebu se jimi neřídit?
Z pohledu potenciálního konzumenta obsahu to už vypadá jinak, proto se nejspíš stávkující...
"Tak ať přitvrdí... budou chodit stále do vysílání v černém, třeba i s černou rouškou přes hubu, nebo černou páskou přes oko, mohou chodit pozadu, mohou přidat další černé lišty v TV a posunou o další minuty začátek pořadů...atd. Koho to tankuje, tak ať zaplatí pár odpustků rezatci a chlívku a jde demonstrovat. Mně osobně úplně šumák a jsem přesvědčen, že i většině společnosti."

Na zalidněné úvodní fotce je tedy husto. A to je jen zlomek ze cca 3000 zaměstnanců, z nichž min. tisícovka je nadbytečných. Stačí zredukovat nesmyslný počet kanálů na 2 max. 3 a bude na provoz dostatek peněz. O žádnou nezávislost nejde, ta tady nikdy nebyla - za Fialovy vlády obzvlášť.😉
Kancelář Veřejného ochránce práv je snad apolitická organizace, která má řešit problémy občanů, ne demonstrovat za platby poplatků médiím, která už dávno nejsou nezávislá. Když chtějí demonstrovat, tak za to, aby koncesionářské poplatky neplatili ti, kdo ani nemají televizi. Tam by to možná smysl dávalo.
Absolutně nemuselo k ničemu dojít, pokud by zpravodajství ČT a soukromníci ala pan Šídlo, včetně dalších aktivistických slepců a nedemokratů tolik nebojovalo proti Babišovi. Normální člověk cítil a stále cítí, že je to za hranou, že veřejnoprávní média nedělají nezávislou novinařinu. Dnešní vláda se chová naprosto logicky, jen nechce přílévat olej do ohně tím, že dění pojmenuje pravým jménem. A to je vedení zpravodajství, které není schopno, bez jakékoliv...
bojí se, že přijdou o penízky, zvykli si na mega platy a teď se hrozí toho, že jim to skončí.....banda nenažraná, to se jim to žije z povinných poplatků....jen chtějí víc a víc a sedřít pracující lidi z kůže......ať si vás dotuje Fialova banda, nakradli si toho dost za ty 4 roky a tak ať si vás z toho platí, stejně jste poplatní jenom jim, vy vydřiduši.....🤬
Myslím, že státní zaměstnanec v takto vysoké funkci by se měl zdržet veřejných projevů sympatií k jakékoli skupině národa. Vytváří to potom falešný dojem, že má někdo větší pravdu než jiný! A ne vždy (jako v tomto případě dvou černých děr) to musí tak být. Doposud jsem si práce všech ombudsmanů vážil a doufám, že nebudu mít další důvod ho kritizovat!
Že by přestali vysílat? Ale beze všeho, prosím. Jedině tím potvrdí hypotézu, že nejsou potřební. Tohle je krásný příklad, jak cílená propaganda zblbne davy. Žádný důkaz, systém funkční ve Španělsku, Francii, Beneluxu, Norsku a v dalších zemích, ale tady to nemůže fungovat. Nemůže, protože opozice nechce aby to fungovalo. Milion chvilek si na tom založil business plán a ovce jdou a bečí a bečí.
Svobodu musíme bránit.
Nedáme jim to tak snadno.
Dobře, že se Kancelář veřejného ochránce práv a ochránce práv dětí přidala.
509