"Tak ať přitvrdí... budou chodit stále do vysílání v černém, třeba i s černou rouškou přes hubu, nebo černou páskou přes oko, mohou chodit pozadu, mohou přidat další černé lišty v TV a posunou o další minuty začátek pořadů...atd. Koho to tankuje, tak ať zaplatí pár odpustků rezatci a chlívku a jde demonstrovat. Mně osobně úplně šumák a jsem přesvědčen, že i většině společnosti."

Na zalidněné úvodní fotce je tedy husto. A to je jen zlomek ze cca 3000 zaměstnanců, z nichž min. tisícovka je nadbytečných. Stačí zredukovat nesmyslný počet kanálů na 2 max. 3 a bude na provoz dostatek peněz. O žádnou nezávislost nejde, ta tady nikdy nebyla - za Fialovy vlády obzvlášť.😉
bojí se, že přijdou o penízky, zvykli si na mega platy a teď se hrozí toho, že jim to skončí.....banda nenažraná, to se jim to žije z povinných poplatků....jen chtějí víc a víc a sedřít pracující lidi z kůže......ať si vás dotuje Fialova banda, nakradli si toho dost za ty 4 roky a tak ať si vás z toho platí, stejně jste poplatní jenom jim, vy vydřiduši.....🤬
Že by přestali vysílat? Ale beze všeho, prosím. Jedině tím potvrdí hypotézu, že nejsou potřební. Tohle je krásný příklad, jak cílená propaganda zblbne davy. Žádný důkaz, systém funkční ve Španělsku, Francii, Beneluxu, Norsku a v dalších zemích, ale tady to nemůže fungovat. Nemůže, protože opozice nechce aby to fungovalo. Milion chvilek si na tom založil business plán a ovce jdou a bečí a bečí.
Vypnete vysílání,protože ve vás namyšlení pracovníci,jsem ztratil důvěru už dávno zejména ve vaše redaktory a publicisty.Nezajimate mě,i když v minulosti jsem za vámi stal.Jak je možné že davy pracovníku vubec mohou stát před televizí. Porovnejte se z jinými televizemi a rozhlasovými stanicemi. Jde vám jen o peníze, a mnohým prosazovat své zájmy,a to i politické. Proto jste proti zájmům občanu si nechaly zvýšit poplatky od minulé vlády,aniž byste šetřili...
Já nechápu jednu věc. Ekonomický kouzelník a eskamotér Babiš zdůvodnil zrušení koncesionářských poplatků nutnosti šetřit. Asi státní finance.
Takže to vyřeší tak, že za koncesionáře je bude platit stát. Ze státních financí. Jsem blázen já, nebo Babiš ⁉️😳 Předem prosím kobliháře, kteří mi napíší, že blázen jsem já, aby mi vysvětlili proč.
Veřejná služba je podle představy ČT a ČRo jako co? ČRo musí mít bambilion kanálů, které poslouchá minimum lidí? Pořady, které se stále omílají na ČT2, nějak mi uniká nějaká nová tvorba na ČT, která by potencionálně byla koukatelná...proč není ČT sport placený? To je také veřejná služba, stejně tak jako ČT dečko o artu ani nemluvím..
Z pohledu zaměstnance je protest pochopitelný. Kdo by neprotestoval proti tomu, že musí začít přemýšlet a šetřit? Kdo by neprotestoval proti tomu, že se někdo pokouší "narušovat jeho kruhy" a ohrožovat letité prebendy? Kdo by neprotestoval, když po něm chtějí začít dodržovat pravidla, která už léta nikdo nevyžadoval, tudíž nikdo ani necítí potřebu se jimi neřídit?
Z pohledu potenciálního konzumenta obsahu to už vypadá jinak, proto se nejspíš stávkující...
1,3 tis.