

Jo, zrovna Kafu, která stála u zrodu toho všeho, která se na tom aktivně podílela, která velice aktivně propagovala svůj klubíček na všech dostupných kanálech a která tady zavedla to, že se místní OF holky profilují jako dvanáctileté holčičky.
A jestli tohle všechno dělala pod nátlakem, ty bizardnosti typu Hafoo a další, tak je buď výborná herečka, nebo tak úplně neříká pravdu.
Navíc na tiktoku a IG má poměrně dost vyzývavých fotek a to i ve spodním prádle...

No, já bohužel trefil nesprávný čas, takže mám v PD poměrně drahý systém zpětného využívání srážkové vody, tedy nádrž, filtrace, čerpadla a elektroniku, která to celé řídí, ale dotaci mi těsně před cílem zrušili.
Ale i tak v tom vidím přínos, na WC se ušetří dost velké množství pitné vody a 10m3 nádrž poskytuje dostatečnou kapacitu jak na splachování, tak na závlahu zahrady.

No když se podíváte na profily 13ti letých holek, tak se ani nedivím, že se rodiče obávají, co ty jejich děti na sítě vlastně nahrávají.
Ale rozhodně bych to řešil spíš společným pokecem jako rodič dítě, případně terapií, ale rozhodně ne kamerou, byť ten záměr může být sebelepší.

Navrhuji zahltit komunikaci OSPODu emaily (slušnými) s názory na tuhle věc.
Omlouvám se, ale tohle není první fiasko ospodu a nebude ani poslední, pokud se něco zásadně nezmění a je třeba, aby tahle nedotknutelná parta úředníků věděla, co si o nich lidi myslí a je třeba to dávat najevo jasně, hlasitě a opakovaně.

Jsem vděčný za každý pár, který se rozhodne založit rodinu. Ale zároveň trochu ironicky děkuji lidem, kteří se rozhodli nemít děti, protože dávají těm mým daleko větší příležitost do života. Méně dětí, méně konkurence, větší poptávka, ať už budou dělat cokoliv. Děti pokládám tedy za nejlepší investici v životě a to i díky těm, kteří se té investice dobrovolně vzdali.

Pojmenovat hlavní postavu filmu stejně jako holku, jejíž příběhem se pravděpodobně inspiruje, je od tvůrců fakt blbost. Například taková kriminálka "Případy 1. oddělení" taky mapuje skutečné případy, ale protagonisté jsou smyšlení.
Ale buďme upřímní, pokud by to daná slečna neřešila, vysoce pravděpodobně by nikdo netušil, že jde právě o ni. Jednak pochybuji, že lidé krom blízkého okolí vůbec tuší, že něco takového prožila a jednak ikdyby to na ni někdo...

Víte co je specifikum záběrů útoků na Moskvu, nebo jiná ruská města? V podstatě nikdy neuslyšíte znít letecký poplach, nebo jiný typ sirény. Rusko přece nemůže přiznat, že jejich PVO něco proletělo že. Pak ti lidi nemají umírat.
17