

Me by zajimalo jestliže jedno. Kdyby chlapce zaměstnávala agentura vlastněná čechem, byl by verdikt stejný ? Protoze podle článku to vypadá ze se tady tiše podporuje nelegální zaměstnávání. Jinak konec článku a nadpis článku si rozporuje. Nikdo nebude trestán a konec ze muzo hrozit vysoké pokuty

Tvl vy mate dost. Lidi co maj spravnej a hlavně zdravej nazor tak je extremista ??? Kdyby tam seděli homodejove a probírali tam pražský homoPride tak jim uděláte i tiskovku, ze ?
52