

Hrozně to řešíte, zbytečně moc. Každý kluk, chlap toto prostě bude dělat. Ať je nám 20/30/40/50/60 tak to prostě každý zkusí. Kor když po 10 nebo 15 letech v praze napadne tolik sněhu. Za mě neudělal nic špatného a jen se zveličuje prkotina která dle mého názoru nestojí ani za článek. Jsem otec od dvou dětí a taky jsem s dětmi zkoušel na parkovišti co dělá auto na sněhu. Lepší být připravený než pak litovat že jsem si to nezkusil. A jak se zde píše, nikoho neohrozil ani neomezil.
Klasika! Vemte si ibalgin, panadol a pohoda! To slyším skoro pořád. Všechno řeší tímto způsobem a místo toho aby se udělalo vyšetření tak dají prášky. Já mám tří měsíční dceru a prodělala RS virus a opravdu to nikomu nepřeju. Malá si užila své a díky 7 denní hospitalizaci jí mám zpět doma. (Nenechal jsem se a trval na vyšetření).

Byl to Čech. Muž přecházel D1 protože nechtěl obcházet tak dlouho tam kde je to možné. Je to bezdomovec který byl opilý. Btw. mluvil jsem s holkou co mu dávala první pomoc. A že těch auto projelo než někdo zastavil! Smutný když mě vyprávěla, že každy jen objel ležícího muže a pokračoval vesele dál.

Hlavně ať je za výkon trenér nezapomene bránit a chválit. Je to hnus, alespoň že na ten hokej se dá koukat. Upřímně jsem nečekal nic jiného, ale tak trochu jsem doufal že překvapí, ale naivně. Nominace taky byla složená s většiny z SKS a čekalo se na nějaké překvapení, ale Český fotbal jde do hov…n
21