To je takovej chudák škodivá. Snad ho jednou karma dožene stejně jako Babiše a Okamuru.
Hranatá nulka by neměla existovat.
Macinka už bečí?
to se nám to hoduje, když nám druhý půjčujou
zdravý rozum a slušnost zvítězila
Okamura asi neví jaký je rozdíl mezi rozhodnutím a předběžným opatřením. Ale co vždyť je to jen předseda poslanecké sněmovny. Vizitka svých voličů 🤣🤣
3.2.1. béé béé. ústavní soud je zaujatý... Hlavně, že když rozhodl o Okamurově slepenci neslepenci tak zaujatý nebyl 🤣🤣
A tak to má být.
Babiš Srabiš nejslabší premiér na planetě Zemi.
lidi jsou divní => to je bohužel výsledek populistické politiky viz. Babiš, Okamura, Rajchl, Konečná a pod.
Místo nevinných lidí, by si měli brát tihle divní lidé na paškál své guru.
Babiš je pomsta omezenců na prosperitě ČR.
Obyvatele poškozuje hlavně Babiš.
To je takovej chudák škodivá. Snad ho jednou karma dožene stejně jako Babiše a Okamuru.
6