

Zajímalo by mě jestli si účastníci stávky čtou různé diskuse pod nespočtem článků ať na seznamu nebo FB. Podle těch ohlasů v diskuzích mají hodně malou podporu obyvatel. Měli by se zamyslet nad tím co dělají. Většině lidí je stávka lhostejná a myslí si že jim jde jen o jejich peníze a koryta.

Jen to ne.
1