

Tak to je fór, ÚS zde není od toho aby zasahoval do pravomoci vlády, nebo zase zde máme socialismus? Osobně bych ÚS ignoroval, co si s něj 5K udělala další komoru tak to jde od 10 k 5 ! Opravdu se stydím co se z politiky stala bažina, je to hnus velebnosti!

Nemůžu souhlasit, Orbán byl tak trochu svérázný ale vždy mu šlo o Maďarsko, v dnešní době je nezávislá media mýtus a spíš bych preferoval tržní systém, podle mediálního zákona musí stejně každé médium v České republice informovat o mimořádných událostí podle krizového štábu ČR 😉

Netvrdím že neziskové organizace nemají své místo, ale už jenom ten název je zavádějící, nikdo nepracuje zadarmo, mají mít své sponzory, pokud chce někdo dělal bohulibou činnost tak má mít své sponzory a ne stát, a samozřejmě není neziskovka jako nezizkovka 😉

Macinka má pravdu, je třeba se vrátit k politice a zapomenout na aktivismus, je mi líto kde Pávek ničí ČR 😉
15