Nemají tady co dělat ! Všichni mají svoje země, ať se starají jak nejlíp využít potenciál svojí země ! Ale to že to neumí jen dokazuje jak jsou naprosto k ničemu.
Návštěvníci napadli ostrahu koupaliště v Innsbrucku a Afghánec šel na ni s nožem - Novinky
Nakrmit Zbrojaře a ukromafii . O to jde.
2