

Pan prezident si to svým chováním, pomlouváním vlády doma i v zahraničí zavinil sám. Jako prezident vůbec není nadstranický.
A novináři stálým vychvalovanim jeho i první dámy, ho spoustě lidí zošklivili.
Vždyť když někam vyjedou, tak první zpráva je , že první dáma oslnila svým oufitem, i když všichni vidí že to tak horké vždy není.
A pan prezident? Ten si myslí

A proč by se tam nemohla konat oslava? Proč jsou dehonestovani účastníci oslavy i sám oslavenec ?Hrozí tam snad nákaza ebolou, nebo neštovicemi?
Nebo vás tam pokouše Babiš ?
Nezdá se vám všem, že už to doopravdy přeháníte ?

A kdy pracuje slavná Decroix, když je stále na sociálních sítích. Té nemůže zbýt má práci čas. A jestli sedí v poslanecké sněmovně, tak si tam vyrábí ty svoje videa !
Kdy jindy by toho mohla tolik natočit !
A když promluví, řve jako kr.va, každému skáče do řeči, no hrozná semetrika!!!

Bože, jak hluboko jsme klesli!
Když je vzpomínka a vyvěšení sovětské vlajky na počest padlým sovětským vojákům trestný čin, co je potom povoleny sjezd sudetaku v Brně!!! To je potom stejný trestný čin!
Na ty, co nás osvobodili a položili za nás životy, tak na ty budeme plivat, a ty kteří nás zabrali a okupovali a popravovali lidi, ty budeme v Brně vítat a dovolovat jim u nás sjezdy nácků. A nynější opozice to schvaluje!!!...

Rakušane mlčte, vy, panu Babišovi, jako státníkovi nesahate ani po paty.
Třesete se na jeho místo stejně tak, jako jste se třásl na místo p.Fialy , kterému jste vrážel kudlu do zad, všichni jsme to viděli.
Vy nemáte právo nikoho moralizovat, pro vás ani nehlasují vaší lidé, aby jste se stal místopředsedou sněmovny, tak vás mají všichni rádi ! Tak zalezte a neplivejte jedovaté sliny!

Všiml si někdo, že Pavel v kompetenční žalobě vlastně žádá Ústavní soud, aby rozhodl podle jeho tří bodů uvedených v žalobě. On nečeká, jak rozhodne soud, on nařizuje,jak má rozhodnout a co má přikázat vládě!!!
8