No snad budeme v příštích volbách rozumnější. Je to ostuda, kdo se dostal do vlády!
No! To jsme si zvolili svoloč!! :-(
Vláda pana Petra Fialy mně vůbec nezklamala. Je to první vláda, která není populistická a koná. A to, že to je nepopulární a dělá kroky, které jsou nutné je naopak chvályhodné.
No "Převezmeme vládu" , to je už jako na Donbasu,že! A pak bude "referendum" a tam nás bude 99% pro k připojení k russku,že🤣🤣
No snad budeme v příštích volbách rozumnější. Je to ostuda, kdo se dostal do vlády!
27