

Do neděle jsem si opravdu myslela, že česká televize se snaží být nezávislou. Ale odchod VM byl poslední tečkou toho přesvědčení. Ať byl jeho styl jaký chtěl, měl vždy vysokou sledovanost a tím, jak rozdmýchával na veřejnosti emoce, jak se ho báli někteří politici bylo měřítko jeho vysoké profesionality. Jeho odchodem se z ČT stává rozložená vládní žumpa.

Babiš asi žije v naprosto jiné dimenzi. Nedivím se, že včera z tiskové konference odešel .... terapii opravdu potřebuje.
26