

Když už se rozhodnete mít rodinu,tedy i děti,pak už nejde jen o vás,ale i o ty děti,jest li že maji doma prostředí ve kterém se cítí milovány a bezpečně,pak je na pováženou tu rodinu rozbíjet z nějakých malicherných důvodů, jakože třeba cítíte nudu ve vztahu nebo i jednorázové nevěry, samozřejmě,když máte doma despotu,alkoholika,chronického nevěrnika,nemakačenka,kterého musíte živit,tak tam ta pohoda a bezpečí není a pak je lepší pro děti i pro vás z takového vztahu odejít

Hlavně je trefné jak napsala,že nějaká herečka leze s režisérem nebo producentem na hotelový pokoj ,a pak si stěžujete ,že byla obtěžována,co čeká,že budou sedět v křeslech a povídat si o Ovidiovi?

Tereza je sympatická,ale proč se do toho nechává vtáhnout,jde o peníze?vždyť se nic nemění,jen bude mít ČT o 15 procent menší rozpočet,to by dobří manažéři měli zvládnout,jinde se také šetří,popř.propouští přebyteční zaměstnanci
194