

Sorry, ale tohle jde mimo moje chápání, už mě to fakt štve. Boston není můj úplně top klub, ale NHL sleduji poctivě X let a moc mě mrzí ten Marchand, vždycky jsem obdivoval a budu i dál obdivovat hráče, co jsou spjatí s jedním klubem. Nepochopím vyměnit legendu klubu skoro v 37 letech, po 16 sezonách, 24 bodů od tisícovky a ještě kapitána 🙃

Tady je zase chytrolínů, škoda, že většina umí jen kecat. To, že český sport (nejenom lední hokej) na tom není nejlépe, že dětí pohybujících se ve sportu je zoufale málo a že ty děti tráví čas jinak, asi všichni víme, tak co se zvednout a tomu českému sportu pomoci a třeba vychovat lepší hráče ledního hokeje, volejbalu či vodního póla. A i když se to nepodaří, bude to lepší než tady jen kecat.

Článek pěkný, ale přijde mi jako klasický komentář po turnaji, nic nového, jak jste sám napsal, pane hokejový experte, jen omílané fráze. Tohle všechno víme už dávno, i my obyčejní fanoušci českého hokeje, přitom je to téma, které by se dalo daleko více otevřít. Škoda, že jste to nerozebral ze své pozice více do hloubky, takové články bych si totiž rád přečetl. Co si budeme povídat, problém není u nás jen v ledním hokeji, jen to je, díky jeho sledovanosti a oblíbenosti, nejvíce vidět.

To snad ani nemůže myslet vážně. Za tohle by měl odstoupit i on. Proč? Protože reprezentace je výkladní skříň FAČR a na MS to zcela viditelně nefungovalo, ať byla chyba kdekoliv. Podíl na tom má jednoznačně i trenér a to nechci hodnotit odbornou stránku. Ovšem všem musí být jasné, že fotbal pod jeho vedením přeci rozhodně nebyl fotbalem, kterým se chce FAČR prezentovat. Korunu tomu nasadilo trenérovo vyjadřování. Předseda federace za tyhle lidi odpovídá...
171