

No jak to jde kolem mě , tak jsme před 37. lety spadli do smrdutého hnoje ! No a noví inteligenti prostě nejsou a nebudou ! Jak bylo krásně a hlavně veselo na světě ! No a když někdo prudil , pomohla krásná Česká facka !

Tady žvaní a rozhodují jedinci co jim jde jen o jejich prachy a ne o smysluplnou armádu ! Bojové vybavení dnes je někde jinde , bezpilotní inteligentní drony řízené programem a z dálky stovek km. jsou za zlomek ceny našich zbraní ! Naše super těžké tanky a podobné zbraně mají výdrž v boji jenom minuty a my prakticky máme armádu akorát generálů !!

Není a nemám prezidenta a ten kašpar na Hradě by měl být sesaditelný z mnoha důvodů ! Celý převrat před skoro 37. lety byl " geniální " promyšlený podvod na nás stádo na který jsme pro vidinu všeobecného " Tuzexu " buransky skočili a teď když nám NIC NEPATŘÍ čumíme s otevřenou hubou jak je tady manipulováno ! Je smutně komické jak tady buranský dav bojuje za miliardové zloděje a svoje ožebračení !

Tady jsou nějací fotbalisti ? Tak akorát bojovníci o zrcadlo a jak nalakovat nehty !