

Ještě že jsem už po obědě! Už to nikdy neudělám, abych si prohlížela podobná fota a četla podobná vyjádření političek, opravdu ne.
Ale aspoň se mi při této příležitosti vybavila vzpomínka na fantastickou reklamu na natírání plotu: "To už tady nebudete...".

Díky za upozornění a možnost se připravit. Pro mne tím odpadá na víkend jakákoliv venkovní aktivita, protože se náležitě připravím na tento ojedinělý úkaz. Takže: V sobotu nakoupím chipsy, krekry, buráky, pívo v petce, krabičák, aspoň tak dva - tři kousky. Navařím, napeču, vyperu, pověsím, vyžehlím, umyji okna, vytřu, i prach utřu a vyluxuji. No, musím sebou mrsknout, těžko říct, kdy se k tomu zase dostanu. V neděli si všechny poživatiny vyskládám na...

Teď právě zvrací pan Macinka živě z PS. Šohaj, co si může dovolit tyhle plky při hodech ve své moravské vísce. Proč se se.e do celostátních věcí?, když na víc, než na stárka při hodech nestačí? Kolik je tzv. "Moravanů" proti nám Čechům a Slezanům? Nedokážeme eliminovat dementa, ať už je odkudkoliv?

No a co?!? Když je jejím nositelem i Yasir Arafat, tak bude v dobré společnosti. A abychom nebyli pozadu, tak jsme ho v říjnu 1989 dekorovali Řádem Bílého lva. Myslím, že s řetězem (nechce se mi to hledat). Teď mi moje bezbřehá fantazie předestřela polibek Gustáva a Yásira, no fuj. Du blejt, velebnosti.

Přídavné jméno čistý podle vzoru mladý. Stupňování přídavných jmen - mladý, mladší, nejmladší, tedy čistý, čistší, nejčistší. Učivo I. stupně ZŠ. Jen čekám na ignoranta, který napíše mladější a nejmladější.
Ještě větší prasárna je více či nejvíce čistý.

Cukr, mouku, těstoviny a pod. po příchodu domů přendavám do dóz, kam se moli nedostanou. Nikdy jsem nekontrolovala váhu mouky, ale teď se mi stalo, že mi došla a tak jsem okamžitě po příchodu domů (a umytí rukou, což už dnes asi není automatické, viz seriál Ulice) nasypala 0.5 kg do mísy, abych rychle zadělala na knedlíky. Jenže ten zbytek v pytlíku byl tak divný, že jsem ho dala na váhu. I s tím pytlíkem to dalo trapných 40 dkg. Takže mám teď už každý...

Škoda, že to není se zvukem. Jistě si zpívali: "Teď když máme co jsme chtěli do rachoty zvesela"
98