

StBák Bureč je to záludná krysí ksicht, kouká mu to z očí, že je srab, zbabělec, tupoun, podvodník, lhář recidivista, StBák Bureš. Vždyť je to senilní stařík, Micinka a Turek mu kadí na záda.Trapas StBáka Bureš, hlavně máme den vlajky, na schůzce V-4 se stavěl ke stolečku s vlajkou Slovensa, za ručičku ho dovedli ke stolečku s vlajkou Česka. Čí je to premiér ?

Na všechny ty zmetky co o vás lžou se pane prezidente vykašlete ! Konečně máme prezidenta za kterého se nemusíme stydět, žádný narcis, opilec. Na Hradě není žádný komouš, pan Pavel se za svoje členství omluvil a 37 let služby pro ČR dokázal svoje morální kvality jak na misích, tak včele generálního štábu či jako velitel v NATO. Účastnil se mírové mise UNPROFOR v Jugoslávii, kde v lednu 1993 jeho jednotka při dobrovolné operaci pomohla zachránit přes 50...

Opilec Vondráček, poslanec ANO, by se měl panu Řezníčkovi omluvit nebo je to jen politický parazit, jeho lež vz TV debaty vyvrátil sám velký udavač a prolhaný podvodník StBák Bureš, když potvrdil slova pana Řezníčka, že ČR dává na obranu pouze 1,78% z HDP.

Jako drsně je, že slova která turek vypustil jssou nepřípustná ? To by mohli hovořit jeho zaměstnanci či poskoci jak s nima prolhaný podvodní kStBák Bureš jedná drsně, jak je sprostý hulvát ! Viděli jsme to ve sněmovně jak StBák Bureš byl sprostý na pana Kaluska či pana ministra Dvořáka, také ho označil za parizit, takže si s turkem může podat ruku, d.b.l. 🙂 🙂 🙂

Pokud StBák Bureš by neuposlechl rozsudek či rozhodnutí Ústavního soudu, je to ústavní puč a lidé by museli vyrazit do ulic a náměstí, stávky, generální stávka, svrchnout tuto vládu StBáků a lhářů, je potřeba držet právní stát a demokracii, lidé bděte ! ! !
19