

Čekal jsem to od začátku že to tak dopadne. Všichni co tam jeli hrát ať sáhnou do kapes včetně realizačního teamu a celé to od odletu do návratu zaplatí ze svého!!! Ať už nikdy nehrajou žádnou kvalifikaci!!!!! Takový výlet by se líbil každému a ještě předvedli ostudu která nezná hranic.

Předpokládal jsem tento výsledek a odhaduji že reprezentace na MS skončí zaslouženě jako nejhorší ze všech. Místo toho aby ty vynaložené finance na ten jejich výlet dali mládeži fotbalovým školám v těch nižších soutěžích bylo by to daleko efektivnější než tahle komedie!!!!!

Dopadlo to jak jsem předpokládal. Celé MS ve fotbale z pohledu ČR to bude vyřazení v základní skupině. Zbytečně drahý výlet který by si měli všichni zaplatit ze svého. A než tohle tak ty peníze mohli radši dát mládežnickým klubům v nižších soutěžích!!!!!

Tak já chci erekční volno