

Teoreticky by stačila i remíza, pokud by Korea současně prohrála s Jižní Afrikou a souhra skóre vyšla ve prospěch Čechů, ale spoléhat na takový scénář by bylo hazardní.
Tak děkujeme odborníkům za rozbor. Pokud budeme remizovat a JAR vyhraje, jsme jasně čtvrtí (JAR druhý se 4b, Korea třetí se 3b, Česko 2b) a žádná souhra skóre nás nezajímá ani omylem. Chjo...to je zase borců, co tomu rozumí.

Vždycky, když se píše o Kramném, tak si vzpomenu na jeden dokument s Kájinkem, kde vzpomíná na známé spoluvězně.
A tam Kájinek říká něco ve smyslu: "Já to tomu Kramnýmu říkal: Petře Ty jseš smolař, Ty je otrávíš a oni ti přišijou vraždu elektrikou."
Ono to tak i vypadá, elektrikou to asi nebylo...
Ale kdo jsem já, abych soudil....

Ten, co skáče ležícímu oběma nohama na hlavu MUSÍ dostat paragraf pokus o vraždu!!! Žádné výtržnictví nebo ublížení na zdraví, ale vražda ve stadiu pokusu (doufám). A aspoň 15 let natvrdo.

„Ocenil jsem, že (vláda) přijala rozhodnutí o vedoucím delegace na Valné shromáždění OSN, a požádal jsem vládu, aby stejně civilizovaně přistoupila i k našemu zastupování na summitu NATO,“ podotkl prezident.
Takže když tam jedu já, Rezident první, je to civilizované. Hmm...

Furt nějací zoufalci PROTI něčemu protestují. Jelikož dost dobře nechápu, jak můj život ovlivní, jestli ty bláboly bude vysílat rozhlas a televize státní nebo veřejný, budu hlasovat nohama.
Ja tedy hlasuji PRO. PRO zmrzlinu, PRO procházku podél řeky, PRO krásné odpoledne s rodinou.

Nechci do toho kecat, ale v PVP 1.kolo FC Kodaň 5-0 a 2-2, tedy celkem dal HK 7 gólů, ve druhém kole Dynamo Moskva celkově 1-1, tedy osmý vstřelený. Samec dal celkem gólů devět. To jaksi nesedí.
Pro doplnění:
Je to OK, až na tu drobnost, že vám tam chybí předkolo s FC Vaduz. Výsledky 5-0 a 9-1, kdy ve druhém zápase dal Samec 4 góly.
Pěkné by bylo, kdyby se zase v pohárech našel nějaký Samec. 😊

Perfektně jste rozebrali KROK2 sporu.
Co takhle rozebrat ten první, prapůvodní. Uražená ješitnost Koláře za Sarajevo, kterou prostě Klausovi nemůže dodnes odpustit, proto mu dělá naschvály skrz Motoristy. Nějaký Turkův nacismus či moštárna jsou jen zástupné maskování dětinskosti Koláře. Kdyby PP jmenoval Turk ministrem, žádný KROK2 by nenastal. Prostě začal si hrad.
6