

Velká gratulace, těžké soupeřky a přesto tři výhry. Minimálně už téměř jistota udržení SL i pro další ročník, ale věřím, že ještě minimálně 2-3 výhry přidáte. I když soupeři jsou extrémně těžcí hlavně ty další tři v řadě.

Stejně jako u Slavie, je to samej cizinec, kterej ke klubu nemá žádný vztah, kromě výplatní pásky.Tim trpí i reprezentace, mladí nedostanou šanci, přitom za rok či dva by byli platnejsi než drazí cizáci.Podivejte se na Bodo Glimt, 9 Norů v základu.

Ve 30 letech, divné rozhodnutí, proč se nevykašlal rovnou na celou kariéru. Proto jsou za mě Ronaldo a Messi borci i z tohohle důvodu, že ve 40 respektive 38 letech stále reprezentují.
1