

Ti rusáci už snad níž klesnout nemůžou 😄 "speciální operace" byla zahájen kvůli udájným fašistům na ukrajině, následně zcela úmyslně útočili na civilní objekty včetně škol a školek pro děti, protože tam ukrajinici prý měli vojáky a zbraně, jejich celkový postup je vesměs důsledkem prvotní početní převahy, kdy se na toto připravovali a měli připravenou sílu u hranic s UA, od té doby žádný výrazný úspěch... a když jim teď UA zatápí na jejich uzemí a...

Supr, a teď se ještě zbavit toho nesmyslu, že hybrid jezdí po dálnici za pakatel a elektro zdarma... Tohle vymyslel naprostý tydýt...přitom dochází k opotřebení dálnice stejně, né-li víc vzhledem k počtu vozidel a jejich hmotnosti.

Ano... tyhle velký auta by měli být pro velké lidi, nebo ať si sakra pořidí podsedák! Vždycky žasnu, když vidím nějaké SUV a za volantem je baba co má sotva metr šedesát a tak tak vidí za volant. Problém není velikost toho auta, problém je, že to řidí lidi pro které to auto není dimenzované.

Titulek úplně mimo to co je uvedené v článku.... magůrek co to neměl v hlavě v pořádku ale autor článku nezapoemen vypíchnout, že komunikoval s LLM 😄 a ještě stylem, jako by ho snad navedla AI jak to má udělat... úvod článku je podobně smutný jak chování toho magora z článku, leč AI za to fakt nemůže.

On ten chudáček pořád zapomíná kolik vlastně dostali motoristé ve volbách hlasů a furt ho převkapuje, že ho celé česko nemiluje 😄
20