

Já mám s tímto táborem velmi negativní zážitky. V roce 1976 jsme byli na čundru u Sečské přehrady a blížila se bouřka, tak jsme byli požádat, zda by nebylo možno se někde schovat a přečkat. Bylo. Poslali na nás Veřejnou (ne)bezbečnost a pomocníky VB. Honili nás celou noc po okolí, bohužel některé i pochytali. Zážitek na celý život.

Ubohý příspěvek. Když je někdo neznalý problematice, jakoTurek, mimoň bez kompetencí, znalostí a vytahující se egoistický dezinformátor, píše nesmyslné bláboly, je to jen jeho problém. Ovšem další mimoni, bez jakýcholiv znalostí této problematiky, tady projevují své fantasmagorie, píší bláboly a vysílají lživé informace, na které se nabalují další příznivci prasklých výfuků, opěvujících guruTurka. Než začnete psát své výplody dezkydů, načtěte si na...

Je zajímavé, že Havlíček neustále lže, blafuje a blábolí stejně naučené nesmyslné fráze, za které se skrývá, protože jeho vyjádření je na hony vzdáleno projevu normálního inteligentního člověka. Téměř nikdo se tu nad tím však nepozastavujete, a místo toho hodnotí něco, co vůbec není předmětem diskuze. A o to, těmto představitelům ANOsekty, jde především, rozdělit a poštvat lid mezi sebou.

Boba Hurikána jsem znal osobně. Uměl krásně vyprávět a se svou manželkou, kterou jmenoval "Bo", i zpívali trampkou klasiku. Každé setkání bylo úžasné. Dožil na kraji Hvězdonic v osadě "U tří studánek". Za jeho ženou Bo, jsme se čas od času zastavovali na pokec. Zemřela v roce 1974.

ANO by si mělo zamésti před svým Babišem a jeho pracovním nasazení v poslanecké sněmovně. Když je přítomen, tak hodiny blábolý řečí jiného kmene a pak odejde ani nehlasuje, a ne hovořit o totalitních manýrech, když si pletou význam slova totalita.

A takto by to mělo vypadat všude, kde se tato sebranka prasklých výfuků objeví.
Děkujeme Strážnice.
151