

Haha. Někde řekla, že za každou tuto nahatou róbu jí ten úchyl West musí zaplatit pár miliónů. Teďka na to přišla konečně. Obleče si ty jeho punčochy na zadek a na hlavu si dá tričko 😂 je to skvělá obchodnice a za chvíli bude bohatší jak on 👌 náhodou jí fandím. Chlapská blbost je bezbřehá 😁

Poprvé koukám kolik krásných a podporujících komentářů se tu pro Helenu objevilo. Snad každý už v této době chápe, že přehlídková mola nejsou žádný terno ani neleží v nich štěstí. Úplně mi bylo nanic, když jsem četla ten hnus, co redaktor vytvořil, ale pak mě fakt zahřály ty komentáře tady. Není to s náma ještě tak špatný!

takže když ukradnu 161 miliónů, dostanu 5 let a 9 měsíců nebo nejhůř 7 let. Hmmm... to je skoro 2 miliony měsíčně za dobu, co budu zavřená. Hele to je vlastně kšeft století! Možná ji pustí i dřív, protože má špatný zdravotní stav nebo bude hodná babička. Udivuje mě, jak moc se to vyplatí.
29