

Myslela jsem si, že to bude legrace, když jsem na začátku viděla Madla, ale potom vše zažila svým projevem Elvira, absolutně bez projevu a vyjádření emocí NULA. Na hlavní roli absolutně nemožná. Ano, Čtvrtnickova- to bylo jiné kafe, na Anděla páně se klidně podívám každý rok a ráda.

Jsem zvědavá, kam až chce Macinka zajít, když mu útoky zatím úplně nevychází dle jeho představ. Mám obavy, že se budeme ještě divit.
1