

No to jsou zase bláboly od Nádoby. Samozřejmě že to máme zapotřebí, opět to srovná podmínky pro poctivé a nepoctivé obchodníky
Tak v čem je problém? No jasně ze v ničem, jde jen o další denní ubohý článek dokumentující "neschopnou vládu".
Fakt k blití...

"Poprvé vám úsměv zamrzne ve chvíli, kdy si uvědomíte, že mají taky volební právo" - no to je ale překvapení Jindřichu, že volební právo má i někdo jiný než vy a že je to dokonce většina. Neuvěřitelná drzost co dokáže Šídlo a Seznam předhodit těm svým ovečkám. Vaše obsedantní porucha vidění politické reality je již opravdu nechutně ubohá.
A jen na okraj - jak z tohoto zbytečně a podezřele rozsáhlého článku, či obhajoby vyplývá, něco na tom vztahu s Minářem určitě bude...

Není pádnější důkaz zvrácenost EU než když nehájí zájmy členského státu proti nečlenskému. Adorace prolhaného žebráka z Ukrajiny, představitele nejzkorumpovanějšího režimu už dávno přerostla únosnou míru a otrávila všechny myslící bytosti. A za tenhle režim kope EU.

Tak Gabal nám tady připitoměle předstírá, že například netuší proč dojde ke změně financováni veřejnoprávních médií. Že nic neví o jejich rozežranosti a potřebě šetřit. Chtěl by zachovat ten mejdan, který si po zvýšení popatků užívají. Kdyby Seznam alespoň občas se přinutil vyprodukovat objektivní článek o současné koalici tak by se stal snad snesitelnější. Ale tohle každodenní blití lží a přihrávání opozici....to se prostě nedá, nedá číst.
55