

Ti Němci tady nemají co dělat. Ať táhnou zpět. A žádnou ochranu bych jim nedělala. Je to výsměch všem, kteří kvůli Němcům přišli za fašismu o své blízké a příbuzné. Nám vyvraždili část rodiny. Okamžitě ukončit tuto nezákonnou akci, organizátory zavřít.

Prezident tam nemá co dělat. Je to ostuda ČR.
46