

"Ministryně je přesvědčena o tom, že i když v roce 2027 budou schodky ještě vyšší než letos, od roku 2028 začnou postupně klesat."
Jo, to určitě. Nejpozději v roce 2029 budou další parlamentní volby, takže soudluzi z ANO, SPD a autistů budou tou dobou potřebovat uplácet své voličské skupiny. Už jste někdy viděli politiky šetřit ve volebním roce?

Fakt dobrý nápad. Všude čtu, jak je hrozné, ženy v Česku vydělávají méně než muži. A teď někdo přijde s nápadem, který ty nůžky ještě více otevře...:-)
7