

Jako některé poznámky lidí, kteří mluví o ohořelých prknech na verandě, tak to je síla.Tam spali lidé!Malá holka.Hovado jedno.Ale, je to válečný uprchlík, chudák tak mu to promineme?Hmmm.Ale největší grázl je přeci Orbán, ten dávno prohlédl co jsou zač.

Pavle už běž do zádele, nejhorší prezident co jsme měli.Pan prezident Masaryk se musí chudák otáčet v hrobě, když vidí co sedí na Hradě za gumu.
101