

Musí si uvědomit že není ten kdo rozhoduje kdo tam pojede, u nás má rozhodující moc vláda a ta se takto dohodla. Pokud by měl moc tam to nemusí řešit. I když se mu to nelíbí tak by měl rozhodnutí vyšší moci respektovat. On není ten kdo tu má z ústavy hlavní moc.

EU finanční podporou drží konflikt pří životě, bez této pomoci už by válka skončila. Může se stát že na bojiště dopadnou zbraně hromadného ničení aby o válce rozhodly. Ukrajina tyto zbraně nevlastní tak by mě zajímalo jak by na to EU odpověděla.

Budoucnost válek je o datech a technologii. Tak bych znepřáteleným stranám pronajal kus pozemku kde si mohou zaválčit s drony a umělou inteligenci a výsledek budou muset všichni respektovat. Gumy si za válčí a všichni budou spokojeni.

Proč do ty funkce lezl, je to symbolická funkce, když chce velet měl zůstat aktivní v NATO .
2