Jestli se politik nedokáže domluvit, tak tam nepatří!
Chybí mu hlavní schopnost k výkonu funkce. Ale hlavně, že mu to sluší.
Je to boj prezidenta s vládou a jako zástupný důvod si zvolil Turka.
On sám už byl tehdy na žalobu, ale správný politik se má umět domluvit bez soudu, to je jeho "pracovní náplň".
Je to ukázka neschopnosti politika! Ten se má umět domluvit v každé situaci a ne dělat takové trucy.
Prostě, co není provládní, je proruské?
To je ta správná pravda?
Ať žije demokracie a s ní svoboda slova!
Pravděpodobně přišel na hrad oslavit výročí republiky. A ne pouze paradoxní předávání cen.
Jestlipak jste si místo toho bulváru vzpomněl na výročí Mnichovské zrady? To teď není aktuální?
Ano, zabývám se téměř bulvárem! Kdo z vás našel v našich médiích připomínku jiného výročí? Co takhle Mnichovská zrada?
... prostě, teď je hlavní, jak kdo vypadá a co má na sobě
... co má v sobě a za sebou..???
... takhle budou ti neinformovaní zase volit!!!
Přece musí být tito lidé na podobné připomínky připraveni! Čekali snad jenom samé poklony ahodnocení, že jim to sluší?
Jestli se politik nedokáže domluvit, tak tam nepatří!
Chybí mu hlavní schopnost k výkonu funkce. Ale hlavně, že mu to sluší.
6