

Pane Satoranský oba jsme prožili dost v socialismus a já jsem smutná z vás že útočíte na voliče koalice a ani vy nerespektujete vítěze voleb, pokud chcete veřejnoprávní televizi podporovat finančně nikdo vám a ostatním v tom nebranime, ale nenuťte občany České republiky kteří na ČT nechtějí přispívat ,rminulá vláda Blažkovymi Bitcoiny připravila státní kasu o více peněz než za poplatky a to nesoudite a nesoudite ani to že na hradě sedí komunistka i když...

Pavel už nemá šanci žádnou 👎 a jestli chce kandidovat měl by to zvážit, na Hradě by neměl být ani komunista i když bývalý ani osoba která se při přímém přenosu třesoucíma rukama cokoliv vysvětlovat, prostě svou rolí doprezidentoval 👎🤮

Proboha co je to za úder, Pavel se na nic nezmůže před obrazovkou v přímém přenosu se mu tak klepaly ruce že jsem si myslela že uteče, proč dovolil ze sebe dělat terč, psychický nátlak od občanů neustojí ani náhodou v jeho věku stojí mu to za to? Teď kdyby měl jít do debaty v přímém přenosu tak neřekne ani bé😁

Pavel před obrazovkou řekl jednu velmi krátkou holou větu a neskutečně se mu klepaly ruce, já se mu divím proč chce být prezident když na to nemá..asi ho tam drží prachy a předvádět se..jó když si vzpomenu na skromného Václava Havla plesá mi srdce ❤️ a když vidím Pavla zvracim 🤮

Fiala a ten jeho spolek SPOLU v Česku poškodili důchodce, děti a přitom mají i dnes plnou pusu žvástu o tom že to a toto zaplatí naše děti a jejich děti a teď tady kulivocko, Kupka , piráti, atd. bude urážet koalici jak tu ničí např ČT, zákaz činnosti v politice opozice 😁 protože zde rozsévaji zlobu a nenávist, ani po půl roce nevzali na vědomí kdo zvítězil ve volbách 😁

Jé tak ať si ho tam do toho Singapuru vezmou navěky 😁
16