

Proc tu resite neco co neodpiskal.za me se piska na obe strany stejne.Pardubicaci si budou mlet sve zakroky a Trinecaci zase sve.Za me je jen dobre ze nektere zakroky pousti je to play of finale tak to musi met koule.Proste vyhraje lepsi.Preji Trinci ale kdyz skonci 2 tak je to taky pekne.Za ty roky uz jsme namlsani.A co si budem, takove hrace co maji Pardubice tak bude tezke prehrat 2×.byt tam jinej trener bylo by mozna uz hotovo.Ale Trinec zase...

Koubek je prave ten kdo za neuspech muze.spatna taktika arogance a zadna sebereflekse.
22