

Zda-li pojede či nepojedu prezident na summit NATO, už sám rozhodl nejmenováním Filipa Turka. Každý, kdo má všech pět pohromadě, to minimálně tuší, co za rozhodnutím vlády stojí. Ale prezident si jistě nějaký sportovní zápas nebo koncert v tomto termínu najde :)

Tímto krokem již není žádná velmoc, která by ručila za mír na celém světě. Dvě nejsilnější mocnosti napadly suverénní státy a třetí (Čína) se na to evidentně chystá. Trump se ještě nedávno domáhal Nobelovy ceny za mír. Tímto se z mého pohledu zařadil po bok Putina.

Byla by sranda, kdyby to nahráli na to, že ho měl přihlásit Turek, ale bohužel žádost o registraci poslal jinam, než měl, a že lituje. To by bylo pláče a vyhrožování nejen na hradě ale i v Praze v podhradi.
6