

Na jedný straně Hranáč a Chaloupek na druhý Schick a Chorý, ani jeden z nich nevyhrál jedinej souboj proti o dvě hlavy menším protihráčům. Kovář u druhého gólu, nechápu proč si pro tu přihrávku nešel🤷. Máš do středu Sochůrka,Daridu, Červa a dáš tam Součka. Mělo by se hlasovat i o nejhoršího hráče zápasu. Ten frajer by neměl kam ty trofeje dávat 🤣

On i Staněk chytají dobře,ale bohužel ani jeden z nich neumí nohama a to je v dnešní době velký problém. Spousta protiútoků co Slavia mohla mít, končila výkopem od gólmana do autu, v tom byl Kinský výbornej a proto taky hned odešel.

Hrozně důležitá návštěva ten vševěd ve studiu. To je fakt výsměch se vším všudy.
1