Kubacka dle komentaru z posledni doby ocekavam brzy v nejake funkci v ANO
Tenhle Zilvar asi z chudobince nebude. V chudobinci bohužel asi brzy skončí ti poctivější z nás.
Hlavně že všichni vyplňujeme Kontrolní hlášení jako blbci. Stát se stejně vždycky probudí až když jsou peníze v kapsách zločinců.
Kubacka dle komentaru z posledni doby ocekavam brzy v nejake funkci v ANO
2