Vše je v cajku. Nezapomněli na Putina
Na Písecku jsme měli hospodského co každému prodal něco,co vůbec nechtěl. Říkali jsme mu Nutilek obdoba sedí na hradě
To už carské Rusko a poté Ruská federace udělali,a dopadlo to tak, že potřetí by to byla stejná chyba
Jednoslovně - srab
Tady se někomu dělá pěna u úst. Jak mezi diskutéry tak i u řeky Dněpr.
A má pravdu.
Čím dříve tím lépe. A začne se to rozpadat jako sojuz nerusimij
Kruciální pomoc. Tleskání není konce
Výborná práce. A co. Fronta se pohne tu vlavo tu v vpravo. Český NKÚ na to má vliv jako celá armáda EU
Nord stream si odpálili přece Rusové sami. A teď dělají z kur vajíčka snáší hrdinku.
Vláda udělala vše pro splnění závazku. Ano, víme. 1.3 bilionu sekli dluh,a výsledky žádné
A Putinovi to řekli?? Jestli ano,puknul smíchy
Vše je v cajku. Nezapomněli na Putina
1