

Ústavní soud není nestranný, dovolil si předběžně rozhodnout v neprospěch babiše a macinky, tudíž je zbytečný, jakožto veřejnoprávní TV a rozhlas a proto jej chceme zrušit. Stejně tak by patřilo zrušit všechny ostatní soudy co rozhodli v babišuv neprospěch, včetně toho co mu udělí trest po ztrátě poslanecké imunity. Kde jsou ty hlasy koblihe jak v komentářích zmiňovali jaká je zde demokracie, jak má opozice šoupat nohama a voliči jiných stran nemají kňučet...

Voliči Anofertu, politických migrantů a vejfukařů chtěli cirkus a mají ho. S voliči vládních stran si vládní strany vytřeli jak jen mohli, nic co jim fialova vláda ,,vzala´´ jim nevrátí, zato babišovy firmy budou z jejích daní sosat dotace.

Tohle byl dost zbytečný článek. Stejně to píše AI. Kdyby raději nechali napsat článek o rozvoji finanční gramotnosti a podpořit osvětu v oblasti investic. Třeba by si pak třicátníci by pražské byty koupili 😄

Samozřejmě že delegaci vede prezident, o tom snad není potřeba jednat ne. Banánová republika hadr.
14