Souhlas, Pavel je vlastenec, není mu lhostejné, že zemi řídí banda populistů, která se ani pořádně nestará o naší obranu.
A to je podle mě jen špička ledovce.
Zatím činnost této vlády hodnotím jen negativně.
Já stále doufám, že se dočkám něčeho pozitivního, co tato vláda udělá...🤔
UDĚLEJTE PROSÍM ASPOŇ JEDNU POZITIVNÍ VĚC❗️🙏

To už je díky ÚS a PPP tak absurdní divadlo,že vedoucím delegace bude ten,kdo dál dočůrá...PPP jen potvrzuje moji teorii o komunistech před r89...Neschopní...Schopní...Všehoschopní ...a PPP patří evidentně do třetí skupiny...🤗😉
Macinka, Turek, teď se k tomu musíte postavit jako chlapi od vejfuků. Macinka hodí prezidentovi do schránky obrázek šibenice, zazvoní a uteče a Filip roztrousí po Hradě nějaké prázdné nábojnice. Tak hybaj do práce, šmudlové ;-)
To je veselé, jak parta zaťatých milovníků Macinky a Babiše - se tu snaží dehonestovat pana prezidenta.
Tu komedii kolem summitu způšobil Macinka (kvůli Turkovi - což je dohledatelné na jeho urážlivých SMSkách) za tichého Babišova souhlasu - a teď tvrdit, že něco způsobil pan prezident je slaboduché tvrzení, dobré tak pro zpomalené voliče téhle vlády.
Po dlouhé době je v politice trochu srandy a vzrušení, kauzy jako bitcoin, dozimetr, kampelička,stoka atd to jsou kauzy trestné ty nejsou k smíchu, ale tahle kauza mě fakt baví. 😂 konečně je tam něco zajímavějšího než jen antibabiš.
Náš domácí Michelangelo... je v reálu mazal.
UŽ, ABY TAKY MAZAL.
1 tis.