Hlavne at uz jedou domu a nedelaji dalsi ostudu.
Tady v Peru se me na to sousedi, kamaradi apod. porad ptaji. A nechapou, jak muzeme hrat tak spatne a pritom byt na MS.
Rekl bych, ze soucasnou ceskou reprezentaci by porazil i kdejaky tym odsud z pralesu.
Obraz reality českého fotbalu. Nic víc, nic míň. Reprezentace potvrdila svou roli outsidera. A teď přijdou na řadu rozbory analytiků, trenérů. Nedvěd by měl složit funkci a Koubek odejít do důchodu. Vydělal si nějaké penízky a ty se hodí. S tím ansámblem co měl k dispozici se nedalo dělat víc. Život jde dál.
Hlavně ať je za výkon trenér nezapomene bránit a chválit. Je to hnus, alespoň že na ten hokej se dá koukat. Upřímně jsem nečekal nic jiného, ale tak trochu jsem doufal že překvapí, ale naivně. Nominace taky byla složená s většiny z SKS a čekalo se na nějaké překvapení, ale Český fotbal jde do hov…n
Čekal jsem to od začátku že to tak dopadne. Všichni co tam jeli hrát ať sáhnou do kapes včetně realizačního teamu a celé to od odletu do návratu zaplatí ze svého!!! Ať už nikdy nehrajou žádnou kvalifikaci!!!!! Takový výlet by se líbil každému a ještě předvedli ostudu která nezná hranic.
Pan Koubek pokaždé,když se podíval do desek,jak postavit sestavu,dospěl ke kosočtverci Pepíka Hnátka.Neměl z čeho brát,tak to prostě je.Ruku na srdce,bez rozšíření počtu účastníků by se na mistrovství světa stejně nedostali.
OSTUDA, tak to bylo jediné, co reprezentace na MS udělala !
367