

Trenérem to rozhodně není.
To je alibistické tvrzení.
Personální změny udělat před MS by bylo nešťastné.
Teď je potřeba do toho pořádně šáhnout a nanominovat tam mladé hráče, kteří ty zápasy vždycky odjezdí. Jejich motivace je se ukázat na mezinárodní scéně tak jako např. kluci z ME ‘96, kteří si herními a osobními výkony vykopali smlouvy v exkluzivních klubech....

Tak já teda vstávat budu. Sice nerad, ale chci to vidět. Vím budu smutný, naštvaný…..
Kluci to určitě odmakají od první do poslední minuty 🤣😂🤣
Snad nebudou unavení, já pak asi určitě 🤣
(Na MS nemáme, to je fakt a realita 😏).
Na letišti můžou zahájit před letovou přípravu.

Jaká archaická hra? Nakopávání dopředu už netáhne? 😄